off topic: cum as putea sa ajung la 140 de kilograme
cred ca daca as trai in america as ajunge rapid sa depasesc suta de kilograme. micul dejun la ei e o chestie foarte, foarte serioasa, iar infulecatul, un sport national. astazi de dimineata, m-am uitat in restaurant la ce isi comanda cei din jurul meu si am procedat la fel. rezultatul: adevarul este ca am… [mai mult]