wi-fi in bucuresti
„Să-ţi spun şi ce nu-mi place! Nu-mi place că astăzi – de exemplu – nu m-am putut conecta din Cafepedia. Şi că nu se poate plăti cu cardul. Nu-mi place că în bistro-ul de la Hilton trebuie să-ţi plăteşti Internetul cu ora, ca într-un hotel ieftin parizian (dacă “ieftin” şi “parizian” pot încăpea în aceeaşi… [mai mult]