plin de bube si nebun
…pentru acei pusti care pozeaza in intelectuali si se declara neo-marxisti, si mai ales pentru ecologistu’ ala care se imbata prin delta, o veste proasta. (pe tataia iliescu il lasam in pace deocamdata pentru ca vasile dancu tocmai l-a facut ” javra bolsevica” sau cam asa ceva).