brandurile mele
… cam nepoliticos din partea mea sa las sa treaca atat de multe zile de la invitatia lui catastif. adevarul este ca nu sunt omul brand-urilor. de pilda, e un chin sa-mi cumpar haine. intru in magazin, ma uit in jur, daca imi place ceva cumpar, daca nu, nu. imi aduc aminte ca eduard m-a… [mai mult]