primul român care a dat mana cu Asimo
daca eu am fost primul roman care a vazut, in ianuarie, de ce e in stare Asimo, colegul Marc este primul mioritic care a discutat si a dat mana cu humanoidul. ramane de vazut cine va fi primul dintre noi doi care va cumpara un exemplar 🙂