referendum: intre doua rele
… e trist cand trebuie sa alegi intre doua rele. bucuria natanga nu-si are rostul. ne-am bucurat si in 1996 cand emil constantinescu si alianta lui au castigat alegerile. si ce dezastru a fost dupa aceea: un presedinte slab si caraghios si niste guverne-caricatura in performante. cateva observatii: – partidele anti-basescu sunt obraznice cand ii… [mai mult]