Închide

Ce vrei să cauți?

Articole populare Ultima luna

Nokia N95-8GB sau iPhone?

noua varianta de Nokia N95 cu memorie interna de 8GB a plecat astazi spre magazine si are cateva functii in plus fata de telefonul vedeta al Apple: GPS integrat, camera de 5 MP (optica Carl Zeiss), conectivitati 3G+ (HSDPA). Nu are in schimb ecran tactil. Sa fie aceasta lipsa argumentul hotarator pentru a alege un… [mai mult]

pe locul intai pe youtube

… bietul meu filmulet, facut cu o camera foto mediocra, a ajuns pe locul intai ca numar de vizionari pe youtube :), la tema respectiva. oare nu e cazul sa-mi cumpar totusi o camera video?poate prind accidental niste idioti descarcand caltabosi ministeriali…

help

alaturi de orlando nicoara, catalin tolontan, victor ciutacu, vali petcu, radu ionescu si de multe alte nume sonore ale online-ului mioritic sunt invitat sa vorbesc marti pe tema relatiei corporate-jurnalisti via internet, la un seminar care se anunta interesant: toolbox, online communication. am nevoie de ajutorul vostru: nominalizati site-uri de companii care sunt un dezastru din punct… [mai mult]

iphone: marketing destept in romania

pentru ca vodafone a spus ca iphone nu e interesant fara 3G, pentru ca orange se cearta cu apple si nici macar francezii nu vor vedea minunatul telefon de craciun, pentru ca grecii de la cosmote nu au forta sa-l aduca, strategia pentru romania in privinta iphone pare sa fie: sa-i facem pe bastinasi sa… [mai mult]

haideti sa na intalnim

… sa ne intalnim aici. cred ca este prima aplicatie romaneasca altoita pe google maps. sau, in fine, prima facuta publica. sa o testam, sa-l aplaudam pe initiator in caz ca functioneaza, sau daca e bullshit, sa-i spunem ca niste oameni civilizati „mai incearca, promiti!”. – episodul 2 din telenovela remes&cioarba nu s-a mai transmis…. [mai mult]

idee geniala pentru apa coclita

… pornind de la observatia lui subiectiv, ofer (gratuit) o idee creativa pentru nemaipomenita campanie de sensibilizare a noastra, a bucurestenilor, initiata de una dintre cele mai stupide companii din romania: sa amplaseze un panou in fata guvernului cu textul: „aici lucrez io care iau spaga in caltabosi si pe urma ma dau serviciile in prime time la tvr1… [mai mult]