Banca Transilvania și-a relansat site-ul. E OK!
Banca Transilvania și-a relansat site-ul vineri. Pare cel mai prietenos ochiului alături de cel al ING. A fost ales un design actual, cu vizual puternic, fonturile sunt mari, e bine împărțit pe categorii clienți persoane fizice/corporate. Parcă totuși aș fi folosit un pic mai eficient primul ecran, chiar în condițiile în care este ocupat copios de ilustrație generică (poze destul de banale totuși). În… [mai mult]