oameni de zapada de Paste
cineva imi semnaleaza ca visurat a facut oameni de zapada de Paste. aveti rabdare, pagina se incarca greu cam in orice browser. ceahlau: l-am urcat in concediul trecut. nu m-am mirat deloc ca dacii il considerau munte sacru. sugestie, ca sfaturi nu dau: decat sa va duceti in concediu la bulgari vara asta, mai bine… [mai mult]